Leden 2013

Change me - 14, 15, 16.

29. ledna 2013 v 13:15 | Rena Stirk |  change me
Předem bych vás chtěla upozornit, že byste se tomu konci neměli smát.. Vím, že to neumím dobře napsat, ale to je vážné postižení, tak prosím... :D Ne.. prostě mi hráblo, tak.. Řekla bych, ať to nečtete, ale proč bych se s tím psala, že?.. Za ten konec se mírně(trochu víc..) stydím, takže.. Prostě si to přečtěte, ale nesmějte se.. Další věc, samozřejmě jsem to po sobě nečetla, tak mě kdyžtak upozorněte na chyby... :D
A je to extra dlouhý díl.. 14-15-16 + ještě jedna strana navíc.. have fun :D


Celé dopoledne jsem byla ve škole, stejně jako ostatní předsedové. Kupodivu tu byl i Nobu, což mě docela překvapilo. Museli jsme se postarat o to, aby bylo vše dokonale připraveno. Bylo tam i pár dobrovolníků z našich tříd. Dost mě to potěšilo, protože jsem zahlédla i Maiki a nějakou její kamarádku. Ta se sice netvářila moc nadšeně, ale z Maiki přímo sršela energie.


Pozastavené Příběhy

29. ledna 2013 v 9:48 | Rena Stirk


Ehm..

29. ledna 2013 v 9:26 | Rena Stirk |  Dear diary.. oh god.. maybe.. Mad Diary!
Tak jo, dělejme... prostě jako by se tu předešlý článek neobjevil.. Poprvé jsem si pustila korejskou doramu a měla jsem šok, protože ta holka byla hrozně odpudivá.. Teď už mi tolik nevadí, protože je to hlavně tím účesem a už má ty vlasy přecijen asi o tři-čtyři centimetry delší, takže se na to koukat někdy aj dá.. :D

Ale to samozřejmě není hlavní zpráva dne.. Ta je.. že.. JSEM ZAČALA OPĚT PSÁT! Muhahaha.. Právě se pracuje na nové kapitole change me, jak jinak.. Plesujeme, plesujeme.. tanyny... Neberte mě moc vážně, prostě jsem to jen potřebovala někam napsat.. :D

Počítám s tím, že by se tu dneska mohla objevit 14. kapitola a potom bych pomalu mohla začít psát K.E.G .. Ale to ještě nespěchá.. :) .. Možná tu bude ChM až zítra.. Prostě podle nálady :)

Zrada

25. ledna 2013 v 16:58 | Rena Stirk |  Dear diary.. oh god.. maybe.. Mad Diary!
jak může bejt tohle hlavní postava seriálu?


Hm..

22. ledna 2013 v 19:49 | Rena Stirk |  Dear diary.. oh god.. maybe.. Mad Diary!
Určitě jste si všimli, že teď zase nepíšu.. Je to kvůli tomu, že se musím učit, protože mi nevychází zrovna nejlepší známky, tak si to musím trochu opravit.. Dělám to z vlastní vůle :)

Až začne nové pololetí, tak bych chtěla pokračovat v change me a k tomu začít psát ještě nový příběh, ale to už všichni víte, že? :)

To já jen tak, aby to tu nestálo..

Možná nejsem zas tak nenormální..

17. ledna 2013 v 12:07 | Rena Stirk |  Dear diary.. oh god.. maybe.. Mad Diary!
Někdy si říkám, jestli nejsem třeba trochu šáhlá, když skoro slintám nad fotkama Hira, ale dneska jsem zjistila, že jsem vlastně ještě docela normální.. Jasně, kdo by si občas nad těma japonskejma krasavcema nezaslintal, že? Osobně se mi líběj daleko víc než korejci a tak podobně.. Nemám ráda, když někdo z mejch kamarádů prohodí: "co to je za vietnamce?" .. a když mu řeknu, že je to japonec, tak řekne, že je to jedno.. Podle dost lidí je to to samé... GRRRR!

Ale to jsem odbočila od tématu.. někdo by chtěl být dokonce kytara, aby mohl být se svým oblíbeným hercem! .. Dnes jsem zůstala doma ze školy, protože mi nebylo nejlépe.. Rozkoukala jsem druhou řadu Hana Yori Dango a mezitím občas znuděně projedu facebook.. A tam jsem narazila na tohle..


Sama vím, že Yusuke je prostě sexy(promiň Hiro, ty víš, že tebe mám radši!) .. Ale rozhodně bych kvůli němu nechtěla být kytara... no... i když... :D

Dorama list..

15. ledna 2013 v 21:32 | Rena Stirk |  Dear diary.. oh god.. maybe.. Mad Diary!
Aneb.. doramy, které jsem viděla.. Je to pro mě, abych měla přehled. :D

Mei-chan no Shitsuji
Hanazakari no Kimitachi E
Zettai Kareshi
Ouran Koukou Host Club
Atashinchi no Danshi
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
IS
Shiritsu Bakaleya Kouko
Tadashii Ouji no Tsukuritaka
Tumbling
Kanojo to no Tadashii Asobikata
Hana Yori Dango + Hana Yori Dango 2
Ikemen Desu ne

+Filmy:
Drop(Doroppu)
Lovely Complex live action
A Millionaire First Love
Bad Girls
Kimi ni Todoke
Koukou debut
Naes Ssaga
Tokyo Boy
Hana Yori Dango Final
200 Pounds Beauty

Change me - 13.

14. ledna 2013 v 18:28 | Rena Stirk |  change me

Při přípravách na ples jsme si denně užívali spoustu srandy a naše třída začínala pomalu ztrácet takové ty zábrany, které nastolil příchod lidí z druhé školy. Většina už se přes to dokázala přenést, ale stále zůstávaly vyjímky.

Change me - 12.

14. ledna 2013 v 15:39 | Rena Stirk |  change me

"Co teď budeš dělat?" zeptal se Minami, když jsme vycházeli ze školy. Za námi šli Akira s Andrewem. Povzdechla jsem si a pokrčila jsem rameny. "Nevím, mám teď nějaké focení do časopisu, ale vůbec se mi tam nechce. Před chvílí mi přišla smska, jinak bych si na to nevzpomněla."

Change me - 11.

13. ledna 2013 v 17:48 | Rena Stirk |  change me

Dokonce ani po velké přestávce jsem se nedostala na hodinu. Předsedy tříd si totiž nechal zavolat ředitel, tak jsem tam musela.