Change me - 5.

10. prosince 2012 v 21:07 | Rena Stirk |  change me

"Dáš si kafe?" zeptala se Akira, když jsme zapadly do místnosti pro předsedy. Příkývla jsem a svalila jsem se do svého oblíbeného křesílka v rohu u topení. Všimla jsem si, že je tu ještě nějakej kluk, ale nějak jsem mu nevěnovala pozornost. Nejspíš to bude Minamiho brácha.


"Tady máš," usmála se Akira a postavila přede mě hrnek horkého kafe. Potom se posadila do křesla naproti a usrkla. Na její tváři se rozlil blažený úsměv. "Spálila jsem si jazyk, ale stálo to za to."

"Si praštěná," zamála jsem se, ale sama jsem sáhla po hrnku. Objala jsem ho rukama a spokojeně jsem zamručela. "Teploučký."

"Ty mi něco říkej!" ukázala na mě Akira. Obě jsme se rozesmály.

"Člověk už nemá klid ani tady. Chováte se jako rozmazlený slepice," ozval se ten kluk. Obě jsme se na něj podívaly a ve stejnou chvíli jsme nadzvedly pravé obočí. "A ty jsi kdo, že nám to říkáš?" zeptala se Akira.

"Nobu Shou," odfrknul si. "Víte, ona hezká tvářička prostě není všechno. Neměly byste se chovat tak namyšleně."

"Jaké máš právo nám to říkat? Ty taky nejsi zrovna milý," prohlásila jsem. Podíval se mi do očí a po chvíli uhnul. "Ty seš holka toho kluka, kterej má stejný příjmení jako já, že? Vyřiď bratrovi, ať si dává pozor. Mohlo by se mu něco stát," řekl a odešel.

"Co to bylo?" povzdechla si Akira a znovu se napila kafe. "Tohle byla nejspíš výhružka adresovaná Minamimu, jestli se nepletu," zamumlala jsem.

"Vyřídíš mu to?" zeptala se Akira a vážně se mi zadívala do očí. Zamyslela jsem se a potom jsem záporně zavrtěla hlavou. "Nebylo by to dobré, nejspíš by se v tom začal rejpat a někde by se porvali, takže to budu tajit."

"Dobře, ale nebude se Minami zlobit, když se to náhodou dozví?" zvláštně se na mě podívala. "Myslím, že nejspíš ne. Máme spolu vážně blízkej vztah, takže bych mu to vysvětlila. On by to určitě pochopil, takže žádný problém," odpověděla jsem.

"Tak dobře, to je fajn. Dopijeme to a půjdem, ne? Bude zvonit asi za půl hodiny, to je tak akorát," řekla Akira. Přikývla jsem a spokojeně jsem se napila. Být předsedkyní je opravdu fajn, ale musím si udržet dobré známky. Někdy je to problém, protože mi nejde matika, ale Minami mě to vždy naučí, takže je nakonec pokaždé za jedna.Dopily jsme kafe a vydaly jsme se do tříd. Každá máme tu svou na jiném patře, takže jsme se musely rozdělit. Cestou jsem dokonce zahlédla ty kluky ze včerejška, ale moc jsem si jich nevšímala. Ten Kisho byl každopádně docela zajímavý.

"Nad čím dumáš?" ozvalo se za mnou. Trhla jsem sebou a otočila jsem se. Byl to samozřejmě Minami. "Lekla jsem se tě, ty blbče!" vynadala jsem mu.

"Mluvil jsem na tebe a tys mě nevnímala, tak jsem tě dohnal a zkusil jsem to víc nahlas," zasmál se. Mírně jsem se začervenala a prohrábla jsem si vlasy. "Asi jsem se vážně trochu zamyslela."

"A nad čím jsi přemýšlela?" zeptal se zvědavě a položil mi ruku kolem ramen. "To tě nemusí zajímat, broučku. Nemusíš vědět všechno," zašklebila jsem se. Potom jsem vešla do třídy a šla jsem se posadit do své lavice. Minami si povzdechl a šel za mnou. Jeho byla hned vedle mojí, jako vždy.

Zapípal mi mobil. Sáhla jsem do tašky a vytáhla jsem ho. Nová smska od Akiry. Zvědavě jsem to otevřela a dala jsem se do čtení.

Ahoj, právě jsem na chodbě viděla fakt sexy kluka, ale netvářil se zrovna mile. To ho možná dělalo ještě víc sexy! Asi jsem se zamilovala.. Muhehe!
A.

Rozesmála jsem se a rychle jsem vyťukala odpověď:

Tak to je fajn. Zkus si s ním promluvit, třeba se mu budeš líbit, ale na gangstery pozor! Předpokládám, že určitě není z naší čísti školy. :)
R.

"Psala ti Akira?" naklonil se ke mně Minami. Usmála jsem se a přikývla jsem. "Je zvláštní, že to vždycky hned poznáš," řekla jsem. Potom jsem se dala znovu do čtení. Akira hned odepsala.

Bohužel není se mnou ve třídě, takže bude určitě o rok vejš. Na tohle mám čuch.. Myslím, že ho nechám, aby si mě všimnul, ale ještě nevím jak. Chce to nějakej sexy obleček někde nenápadně ve městě. Nejlíp před jeho barákem.
A.

"Ona je vážně trochu trhlá, ale je fajn," zamumlala jsem a pustila jsem se do odepisování. Minami se naklonil a začal mi to drze číst.

Někdy mi přijde, že patříš spíš mezi ty gangstery než mezi nás..(Spíš poslední ..den? Dva dny?.. předtím tu nebyli.. no) Máš hrozně divokej sexuální pud, nezdá se ti? :D ..Tak přeju hodně štěstí. Možná se uvidíme po škole ;).
R.

"Radši to nebudu komentovat. Píšete si zvláštní smsky," zasmál se Minami. Podívala jsem se na něj a vyplázla jsem jazyk. "To jsi ještě neviděl ty zamilovaný, když se začnem nudit a hrábne nám."

"Jé! Čau Rio, dlouho jsme se neviděly!" přihrnula se ke mně kamarádka. Vůbec jsem si jí nevšimla, tak mě to příjemně překvapilo.

"Ahoj Sany, tak jak se máš?" zeptala jsem se. Posadila se do lavice přede mnou a usmála se. "Ale jde to, všechno je fajn. Co ty? Jak to jde vám dvěma?" odpověděla. Na mě se usmála a na Minamiho mrkla.

"Všechno dobrý, jako vždy. Spolu nám to jde skvěle, máme bezchybnej vztah," pousmála jsem se. O tom jak to je věděla prostě jen Akira a její kamarád Andrew.

"Tak to jsem ráda, sluší vám to," řekla Sany a zazubila se. "Co ty? Nějakej objev?" zeptala jsem se. Zamyslela se a potom zavrtěla hlavou. "Před školou bylo pár hezkejch kluků, ale nic extra."

"Včera jsem tě neviděla na zahajování," poznamenala jsem. "Nebyla jsem tu, přijeli jsme z dovolené až včera odpoledne. Byli jsme s rodiči a bráchou v Egyptě, celkem nuda," pokrčila rameny.

Všimla jsem si, že do třídy vešla parta lidí. Měli na sobě uniformy z té druhé školy. Mělo mě napadnout, že nejspíš nebudou mít stejné jako my, protože ty naše jsou dost drahé. Vypadali jako nějaký gang. Hodně se drželi spolu.

"Kam zase koukáš?" napomenul mě vesele Minami. Podívala jsem se na něj a nechápavě jsem zamrkala. "Něco jste říkali?" zeptala jsem se.

Minami se rozesmál a naklonil se ke mně. Myslela jsem, že mi dá pusu na tvář, ale on mi jí dal na rty. "Koukat máš na mě, ne?" zazubil se.

Normální pusu jsem trochu nečekala, ale musela jsem se usmát. "Vážně vám to sluší, tak já půjdu k sobě do lavice, ať máte chvilku pro sebe," mávla na nás Sany a odešla do řady u dveří. Já jsem seděla hned u okna.

"Bereš to nějak vážně," zamumlala jsem. Minami se usmál a přikývl. "Aby to bylo důvěryhodný. Sany se na nás celou dobu zvláštně dívala, víš?"

"Tak to pak jo, děkuju," usmála jsem se na něj. Pohladil mě po tváři a něžně se usmál. "Bude to divný, až mi tě někdo odvede. Nesmíme se nikdy přestat bavit, jo?"


"To je fakt otrava. Proč jsme ve škole včas? Tady v týhle třídě nejsou žádný zajímavý holky," povzdechl si Katsu a dal si nohy na stůl.

"Buď ticho, můžem to tu alespoň omrknout. Tahle škola by nám mohla v budoucnu vydělat dobrý prachy, když budem někdy hledat práci," povzdechl si Kisho a zavřel oči. Nebavilo ho to, ale rozhodl se, že to tu zkusí vydržet.

"Měl jsem propadnout a chodit do třídy s tou obludou, která se barví na modro. Ano, myslím tím Lea. Tam jsou prostě hezčí holky," zamumlal Yoshiro a kopnul do lavice.

"Domluvil jsem vám nějakou bitku po škole s těma ze včerejška, chteli odvetu," prohlásil Kisho. "Ty se budeš zase flákat?" podíval se na něj Katsu.

Kisho pokrčil rameny a povzdechl si. "Budu se dívat, jak ste na tom. Kdyžtak vám pomůžu, platí?"

"Takže se budeš zase flákat, ale aspoň jich zbyde víc na nás," uchechtl se Yoshiro. Potom se zamyslel. "Třeba by se pak na mě mohly vrhnout nějaký bohatý holky a mohly by se mnou chtít sex. Ještě by se hodilo, kdyby mi za to zaplatily."

"Sni dál," rozesmál se Katsu. Kisho jen zavřel oči. 'Banda idiotů', pomyslel si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maiki Maiki | Web | 10. prosince 2012 v 21:13 | Reagovat

:DDDD sugoi *.* prosím další :D ty SMSky byli nejlepší xD

2 Ewilan Ewilan | Web | 10. prosince 2012 v 21:22 | Reagovat

konec zabil xDD dalšííí xDD

3 Sany Sany | 10. prosince 2012 v 21:27 | Reagovat

A zas nic nevím :DD...Jak chceeš :D ...Ne boží luxux další! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama