Change me - 2.

9. prosince 2012 v 21:21 | Rena Stirk |  change me

"Bylo to docela krátký," povzdechla si Akira a postavila se. "Taky co bys chtěla, znáš přece ředitele," usmál se na ní Andrew. My s Minamim jsme se taky postavili. Všimli jsme si, že je tu ještě pořád Teruki, tak jsme se hned chytli za ruce.


"Byli byste krásnej pár," zašklebila se kamarádka. "My víme," odpověděli jsme najednou. Já k tomu ještě vyplázla jazyk. "Proč spolu vlastně nechodíte?" zeptal se Andrew.

"Víš, jsme prostě kamarádi od dětství. Vždycky budeme stát při sobě, ale jen jako kamarádi," usmála jsem se. "Víme toho o sobě opravdu hodně a máme bližší vztah než většina párů, ale jsme prostě jen přátelé," řekl Minami.

"Asi bych žárlila, kdyby si našel přítelkyni," zasmála jsem se. "Jo, tenhle pocit znám," zamumlala nevinně Akira. "To máš tak, když on je prostě děsně sladkej a přítulnej," básnila jsem. Minami vedle mě se začal smát a pocuchal mi vlasy.

"Tak co budeme dělat?" zeptal se Andrew a prohrábl si vlasy. Vypadal trochu nervózně, ale pořád byl extra roztomilej. On je pro Akiru něco jako Minami pro mě, ale je to jeden z jejích čtyř nápadníků. Je mezi nimi však jen přátelství.

"Já měla mít nějaké focení, ale přesunulo se to na jindy, takže mám volno," usmála jsem se. "Nemělas mít dneska i housle?" podíval se na mě Minami. Zavrtěla jsem hlavou. "Na housle už nechodím, hudební školu jsem úspěšně absolvovala koncem léta, takže teď budu mít více volného času."

"Tak už někam pojďte nebo tu zakořením!" zasmála se Akira a vyrazila pryč. Andrew jí hned dohonil a my jsme šli pobaveně za nimi. Samozřejmě jsme se drželi za ruce, abychom ještě stihli naštvat Terukiho. Věc se má tak, Teruki je jeden z nejoblíbenějších kluků na škole a nikdo neví o tom, že je to můj snoubenec. Minami taky patří mezi nejoblíbenější kluky a všichni si myslí, že spolu chodíme. Je to zábava.Vyšli jsme z budovy a mile jsme se usmívali na spolužáky, které jsme cestou míjeli. Na škole jsme prostě patřili mezi elitu a dost jsme si to užívali. Hlavně já s Akirou.

"To jsou oni," kývla jsem hlavou ke skupince kluků. Dívali se naším směrem a měřili si nás vražedným pohledem. Byli to ti, které zbil ten černovlásek a jeho přátelé. "Kdo?" zeptal se Minami a podíval se na ně. Potom se zamračil.

"Ty co se k nám nechovali zrovna hezky, asi byste jim pak měli něco udělat," zašklebila se Akira. Potom se otočila a mrkla na mě. "Mě tak baví, když můžu působit na lidi namyšleně."

"Jasně, jasně. Myslím, že už to nebude třeba, protože si s nimi poradil ten kluk a jeho parta," zasmála jsem se. "Stejně bych si je měl podat, když si před všema tady moje holka, ne?" usmál se na mě Minami.

"Bála bych se o tebe," cvrnkla jsem ho do nosu. Zatvářil se uražene. "Nejsem zas tak slabej, tyhle bych si hravě podal, tak mi trochu věř."

"My ti věříme, Minami!" otočil se k nám Andrew. "Kam to vlastně jdeme?" zeptala se Akira. Potom se zastavila a rozhlédla se kolem. Kus od nás stála nějaká partička holek, kterým se očividně líbili Andrew a Minami.

"Mám strašnou chuť být zlá, ale nějak se mi do toho nechce. Poslední dobou jsem se asi trochu změnila," povzdechla jsem si a vykročila jsem dál. Stále jsme se s Minamim drželi za ruce.

"Ty holky jsou určitě z tý druhý školy, protože jsem je u nás nikdy neviděla," odfrkla si Akira. "Já mám chuť být zlá, ale nemám jak, protože o nás dvou se neříká, že spolu chodíme," podívala se na Andrewa.

"Um, promiňte," ozvalo se za námi. Otočila jsem se a tázavě jsem se podívala na hnědovlasou dívku. Byla o něco vyšší než já a měla docela pěkný obličej. "Co potřebuješ?" zeptala jsem se mile. Sice to vypadalo, že je taky z té druhé školy, ale slušně nás oslovila. Každý tam nemusí být špatný.

"Chtěla bych v-vás požádat o po-podpis. Vždycky si k-kupuju časopisy o módě do kterých vás fotí. Bráškovi se líbíte, t-tak by mu to určitě udělalo radost," vykoktala. Dívala se při tom na mě. "Opravdu? Tak to nebude problém, pokud máš papír a tužku. A ještě jedna věc. Nevykej mi, cítím se pak staře. Jsem Ria," usmála jsem se. Slyšela jsem jak Akira vyprskla smíchy.

Dívka se stydlivě usmála a vytáhla z kapsy bloček a tužku. Podala mi to a čekala až se podepíšu. Otevřela jsem blok a hned na první stranu jsem krasopisně napsala svoje jméno. Potom jsem se na ní podívala. "Jak se jmenuje bráška?" zeptala jsem se.

"Mori," odpověděla. Připsala jsem k tomu, že je to pro Moriho a podala jsem jí to. "Děkuju moc!" uklonila se. Nečekala jsem to, tak jsem si nervózně prohrábla vlasy. "To je dobrý, není zač."

Dívka odběhla a my jsme pokračovali v cestě. Minami mě znovu chytl za ruku. "Co to bylo?" zeptala se vesele Akira. "To nevím, ale byla v pohodě," pokrčila jsem rameny. "No vidíš to, jsi čím dál víc populární," drcnul do mě Minami ramenem. Podívala jsem se na něj a kysele jsem se usmála. "To mám teda radost!"

"Půjdem do restaurace a dáme si nějaký jídlo, ne?" ozval se Andrew. "Konečně dobrej nápad, mám docela hlad!" přidala se k němu Akira. Oba se podívali na nás. "No samozřejmě, taky bych si dal nějaký dobrý jídlo," usmál se Minami. Já jsem jen souhlasně přikývla."Konečně to přinesli!" zasmála jsem se a pustila jsem se do jídla. "Je to skvělý!" prohlásila jsem. Minami na nic nečekal a začal mi to ujídat. "Máš pravdu!"

"Helé! Nemáš náhodou svoje jídlo?" strčila jsem do něj. Zasmál se a nabral na vidličku něco ze svého talíře. Potom mi to přisunul k puse a začel mě krmit. "Je to taky dobrý," zamumlala jsem.

"Teda, vy jste ale nevychovaný, cpete se jako chátra!" smála se nám Akira, která ještě nezačala jíst. Andrew se taky rozesmál, ale jelikož není zrovna nejšikovnější, tak si pěkně pokecal tričko.

"Lama!" prohlásili jsme s Minamim jednohlasně. "Vy jste dvojčata, že jo?" podívala se na nás podezřívavě Akira. Podívali jsme se na ní. "My? Vůbec!"

"Ten váš vztah je někdy fakt zvláštní. Kdybych vás neznal, tak si vážně myslím, že spolu chodíte," mrknul na nás Andrew, když si očistil tričko. Potěšeně jsme se usmáli.

"Minami? Proč vlastně nechodíš do třídy s náma? Jsi přece tak o rok starší než tvoji spolužáci," zeptala se Akira. Minami pokrčil rameny. "Měl jsem odklad a navíc jsem chtěl chodit do třídy s Riou, abych jí mohl ochraňovat."


"Tak co na to říkáte?" zeptal se chlapec a opřel se o zeď. Ihned na něm byla nalepená jeho dívka a s úchylným úsměvem se k němu přitulila.

"Sakra Ewilan, nech Zefa taky chvíli odpočinout," zasmála se další dívka. Ewilan se na ní uraženě podívala a znovu se pořádně přitulila. Zef se zasmál a pohladil jí po zádech. "Klid Maiki, celé léto jsme se neviděli," vysvětlil.

"My s Renem jsme se taky dost dlouho neviděli, ale rozhodně neděláme tohle," zašklebila se Maiki a podívala se na svého přítele. Ten se na ní usmál a pohladil jí po vlasech.

"Lidi tu vypadaj dost namyšleně, takže to asi nebude žádná sláva. Hlavně ty dvě předsedkyně. Viděli ste, jak se nosej?" zavrčela Ewilan. "Neměj vražedný sklony," napomenula jí Maiki.

"Třeba jsou v pohodě, oni si o nás určitě taky nemyslej zrovna lichotivý věci," vložil se do rozhovoru Ren.

"To ukáže čas, ale teď bych si podal nějakýho učitele. Není tu nějakej poblíž?" zasmál se Zef. On a jeho úchylky.


"Pěkně sme si podali tu partičku, ale nečekal jsem, že se hned pustíš do nějakejch bojů," rýpnul si chlapec a otevřel plechovku piva.

"Taky jsem to nečekal, měl jsem to v plánu až druhej den, ale byla to sranda. Protáhnout si kosti na nový škole," uchechtl se Kisho. "Ty holky tu ale fakt vypadaj docela namyšleně, nemyslíš?"

"To jo, ale není to zas tak hroznej materiál. V posteli bych si s nima pohrát dokázal. Ale pochybuju, že by šly dobrovolně."

"Uklidni se Katsu, zase máš ty svoje úchylný sklony?" zasmál se Kisho a praštil kamaráda do zad. Katsu vyprskl pivo, kterého se zrovna napil a rozesmál se. "Ty seš takovej hajzl, kámo."

"Nejsem hajzl, jen tě někdo musí krotit, jinak bys za den přefiknul půlku z těch holek," uchechtl se černovlásek. "Ale ne, jen třetinu, protože všechny nejsou hezký a já hnusný zboží neberu. Neříkej, že by sis nedal říct?" mrknul na něj kamarád.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maiki Maiki | Web | 9. prosince 2012 v 21:28 | Reagovat

xD ten poslední odstavec mě rozsekal xD půlku né jenom čtvrtku xDDD zajímalo by mě, co se stane až se všichni potkaj :DD

2 Akira tvoje ♥Sb♥ :3 Akira tvoje ♥Sb♥ :3 | E-mail | Web | 9. prosince 2012 v 21:35 | Reagovat

Yes! :D (to moje yes dneska, nevim, co to je, fakt :D) Jinak je to úža. Doufám, že už makáš na dalším. :D Hezký, jak se tam pořád vidim, ale Kathie... :D Čekám dynamickej nástup. :D Dobře ne, ale můj ňuní. :D *hrabe jí*

3 Zef Zef | 9. prosince 2012 v 22:49 | Reagovat

fajnový díl :) rychle další a koukej dodat učitele nebo tam dej francovou :D ať mám koho šikanovat :D můžeš i němcovou ;)

4 Ewilan Ewilan | Web | 10. prosince 2012 v 18:40 | Reagovat

ze mě děláš většího úchyla než jsem xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama