WS - kapitola 7.

24. listopadu 2012 v 14:55 | Rena Stirk |  WINTERSUN
Přišel večer. Naši rodiče tu stále byli a oslavovalo se, ale nikde jsem nemohla najít svého tátu. Ptala jsem se snad všech, ale nikdo ho neviděl. Přišlo mi to divné.


"Co se tu pořád tak rozhlížíš?" zeptal se Saimon a dal mi ruku kolem ramen. Zamračila jsem se a odtáhla jsem se od něj. "Snažím se zjistit, kam zmizel můj otec."

"Neboj, on se zase někde objeví, třeba si musel jít něco zařídit nebo je možná na záchodě," zasmál se Sai a pocuchal mi vlasy.

"Ty prevíte! Nešahej mi na hlavu!" ohnala jsem se po něm. Uskočil a znovu se zasmál. "Jsi pomalá."

"Já nejsem pomalá, jenom ti nechci ublížit," vyplázla jsem na něj jazyk a rádoby namyšleně jsem pohodila hlavou.

"Jestli to mělo bejt sexy, tak tě zklamu. Vypadalas jako kůň, kterýmu se něco dostalo do uzdy," rozesmál se. Podívala jsem se na něj a nasadila jsem velmi vražedný pohled. Potom jsem se radši otočila a odešla jsem k baru, kde jsem si dala džus.

Přišla ke mně Akira. Podívala jsem se na ní a tázavě jsem nadzvedla obočí. Posadila se vedle mě a také si dala džus. "Je to těžký, jsem hrozně nejistá, když jde o Alaina," začala. Přiťukly jsme si džusem a já jsem se na ní pousmála. "Myslím, že to bude zase dobrý," řekla jsem.

Taky se pousmála, potom si však povzdechla. "Kdyby to byl kdokoliv jiný, tak ho dokážu ignorovat, ale na něj musím pořád myslet. Čím to je?"

"Nejspíš si do něj zamilovaná, co myslíš?" řekla jsem. Akira se zamračila. "Nejsem do něj zamilovaná! Já se tak lehce nezamilovávám!"


"Co si zač a proč si v týmu s mojí dcerou?!" rozkřikl se Gray a nenávistně se podíval na černovlasého mladíka, který stál naproti němu.

"Jmenuji se Kisho. Ten tým byl nápad vaší dcery, takže za tím nic nehledejte," řekl klidně druhý mladík. Grayovi se to samozřejmě nezdálo.

"Já ti ukážu! Určitě je za tím něco víc, ty bastarde!" zavrčel a natáhl ruku. Objevilo se mu v ní velké ledové kladivo, kterým zaůtočil na Kisha. Ten se to pokusil odrazit větrem, ale bylo to příliš těžké, tak raději rychle odskočil. Neriskoval.

Kisho chtěl kolem Graye vytvořit bublinu bez vzduchu, ale na to by se potřeboval chvilku soustředit. Odhodit ho by bylo také nejspíš k ničemu. Přesto se o to však pokusil. Soustředil se a odhodil Graye na zeď nějakého domu.

Gray se však rychle vzpamatoval a vytvořil si v ruce ledové kopí. Rozběhl se na Kisha a pokusil se ho zasáhnout. Chvíli se mu to nedařilo, ale potom mu lehce poranil stehno. I to stačilok tomu, aby Kisha lehce vyvedl z míry.


"No dobře, ale tohle už je podezřelý, neviděli jste někdo mého otce?" zeptala jsem se skupinky mágů. Všichni odpověděli záporně.

Šla jsem se zeptat někoho jiného a najednou mě napadlo, že tu nikde nevidím ani Kisha. "Hele neviděl si Kisha?" zeptala jsem se Flama, protože byl poblíž.

"Ale jo, předtím odešel s někým ven, ale jinak jsem se o to moc nezajímal," odpověděl a pousmál se. "Sakra, díky!" vyhrkla jsem a rozběhla jsem se ven.

Oběhla jsem cech a samozřejmě jsem je našla. "Tati! Kisho! Co to tady sakra děláte?!" vyjela jsem na ně. Otec zrovna praštil Kisha nějakou ledovou koulí, což Kisho neustál a padl k zemi. Začal něco hrabat a vytáhl dýku.

"Ne! Sakra vy idioti!" zařvala jsem a přeběhla jsem k němu. Postavila jsem se mezi ně a vyzívavě jsem se na ně podívala. "Jestli se chcete mlátit, tak začněte nejdřív se mnou!"

"Jdi do cechu, tohle je chlapská záležitost!" zavrčel otec a pokusil se mě obejít. Varovně jsem se na něj podívala a klekla jsem si ke Kishovi. Viděla jsem na něm, že se začíná třást pod návalem síly. Soustředila jsem se a zmrazila jsem mu ruku s dýkou. Vytřeštil na mě oči a pokusil se led rozbít, ale nepovedlo se mu to. Podívala jsem se mu do očí. "Klid, uklidni se."

Chvilku se na mě jen díval, ale potom se opravdu začal uklidňovat. Síla začala odcházet a led na ruce se rozpadl. Schoval dýku.

"Tys mi vážně řekla idiote?" ozval se za mnou táta. Otočila jsem se na něj a nevinně jsem se usmála. Přemýšlela jsem, kam bych se mohla opravdu rychle schovat.

Kisho se postavil a mírně zavrávoral. Poraněná noha se začala ozývat. I když to bylo jen malé zranění, tak je to zlé, když na to někdo není zvyklý. Také jsem se postavila a chtěla jsem ho podepřít, ale otcův pohled ho zastavil.

"Co tady děláte?" přiběhla k nám máma. Rychle nás všechny sjela pohledem a zamračila se na tátu. "Co to děláš? Si normální?!"

"Ale on má určitě nějaké tajné plány s naší dcerou!" bránil se táta. Mamka na něj hodila velmi významný pohled. "Naše dcera se o sebe umí postarat, ale náš syn tě bude brzy potřebovat!"

"Jaký syn? Vždyť my nemáme syna!" prohlásil nechápavě táta. Potom se pořádně zadíval na mamku a zatvářil se, jakoby ho něco osvítilo. "Ty jsi?"

"Ano, takže přestaň dělat kraviny a běž mi někam sehnat spoustu čokolády. Chtěla jsem počkat než si toho všimneš, už jsem ve třetím měsící," usmála se mamka. Táta se na nás všechny podíval, potom políbil mamku a rozběhl se pryč.

"Omlouvám se za něj, na ošetřovně ti to jistě rychle ošetří," podívala se na Kisha. Ten jen mávl rukou a ukázal stehno. "Hojím se rychle."

"Fakt promiň, on prostě asi občas vůbec nepřemýšlí," povzdechla jsem si. "Netvař se tak provinile, za to ty nemůžeš," pousmál se Kisha. Nechápavě jsem se na něj podívala. "Ty ses usmál? Tohle byl normální úsměv! Já to viděla! Ty ses mi nevysmíval ani v tom nebylo nic tajemnýho! Ty ses prostě usmál!"


"Takže co chcete vlastně udělat?" zeptala jsem se tiše. Ewilan se zazubila a hodila mi plechovku s barvou. "Ozdobíme cech, ty bílý stěny jsou hrozně nudný, takhle se alespoň každej zasměje, když půjde kolem."

"Přesně tak. A navíc nás mistr s těma rodičema podrazil. Viděl jsem je rád, ale mohl nám to alespoň říct, takže tohle bude taková menší pomsta," řekl Zef a tiše se zasmál.

"Co tu dělám?" zamumlala Akira a potom si povzdechla. "Stejně bych se jinak nudila, ale nejspíš z toho budeme mít pořádnej průšvih."

"No my jsme rozhodně pro každou srandu," ozval se Nikolas. Mluvil za sebe a za Eivu. Ta se usmála a ukázala nám zvednutý palec.

"Tak šup, ať to tu září všema barvama," zasmála se Ewilan. Tajně jsem jí podezřívala, že si něco šlehla, ale taky jsem se zasmála. Všichni jsme se dali do práce.


"Určitě by vás zajímalo, proč jsem vás tu takhle brzo všechny svolal," řekl mistr a mile se na nás usmál. Mě, Kisha, Ewilan, Zefa, Akiru, Alaina, Nikolase, Eivu a Saimona s Flamem ráno probudil a donutil nás, abychom přišli do přízemí.

"Včera jste zničili půlku cechu a myslíte si, že vám to jen tak projde?!" zařval. Všichni jsme se přikrčili. "Ale ty obrázky se daj zase přebarvit," ozvala se tiše Ewilan.

"No ale udělali jste to! A to není všechno! Zef se pokoušel sníst mojí botu, a když mu to nešlo, tak se rozhodl jí podpálit! Když jsem jí měl ještě na noze! To mě včera večel probudilo! Potom jsem se vydal do vedlejší místnosti a tam spolu bojovali Alain s Flamem. Kisho, jsem rád, že ses je pokusil rozdělit, ale tím jak si je odhodil si vytvořil dvě obrovské díry ve zdi! Saimone ty mi nechoď na oči! Ještě jednou mi řekneš miláčku a začneš se přede mnou kroutit nahý a opravdu tě zabiju! Eivo a Nikolasi, když už máte chuť se pářit, tak to prosím nedělejte na baru, když je kolem tolik lidí! Je mi jedno co jste pili, ale tohle není normální! Akiro, Rio a Ewilan. Vy si prosím příště nehrajte na barové tanečnice. Tím vaším polonahým tanečkem jste zdemolovaly dvacet stolů a dvanáct mágů přišlo k úrazu! Buďte rádi, že tu už nebyli vaši rodiče!" vztekal se mistr.

Všichni jsme se začali tvářit provinile. Jelikož jsme se včera trochu napili, tak si nic z toho nepamatujeme.

"Za hodinu vám odjíždí loď. Rio, ty si s sebou vezmi i Akiho, vyžral polovinu kuchyně! Saimonovi dám papír se zadáním mise. Nejmíň týden mi nelezte na oči!" řekl mistr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maiki Maiki | Web | 24. listopadu 2012 v 15:06 | Reagovat

xDDDDDDDDd já umřela :D ty se teda pěkně zlili xDDDDDD já chci 8kuu :DDDD

2 Zef Zef | 24. listopadu 2012 v 16:59 | Reagovat

ej relaxační včer po týdnu náročných misí po našem stylu :D dobře mi ! kdo chce může se zůčastnit všichni sou zváni!!
hej proč utíkáte ? a proč ty nemáš kalhoty ? :D né vůbec jsem se nezbláznil :D

3 Ewilan Ewilan | Web | 24. listopadu 2012 v 18:47 | Reagovat

tak ten konec zabil XDD a to naprosto XDD sem se tu dusila XDD

4 Akira tvoje ♥Sb♥ :3 Akira tvoje ♥Sb♥ :3 | E-mail | Web | 25. listopadu 2012 v 2:35 | Reagovat

Nice chapter. ♥ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama