WS - kapitola 3.

22. listopadu 2012 v 21:27 | Rena Stirk |  WINTERSUN
"Víte, já vám nechci kazit radost, ale celou dobu o vás vím," řekl Kisho, který se najednou objevil před námi. Lekla jsem se a málem jsem spadla ze stromu, ale nakonec jsem se udržela.


"Jak si zjistil, že tu jsme?" zeptala se Ewilan a nadzvedla jedno obočí. Nevím proč, ale musela jsem se začít smát.

"To by mě taky zajímalo!" zamračila se Akira a snažila se při tom dostat z vlasů nějakej bonbón, kterej právě objevila. Nejspíš jí zůstala památka na setkání s popelnicí.

"Víte, já ovládám vítr. Jsem s ním hodně propojený, tím pádem lépe slyším. Bohužel taky lépe cítím," řekl a podíval se na Akiru a Ewilan. Potom se podíval na mě. "A ty bys neměla nikam chodit, když neumíš padat."

"Hele nech mojí modřinu!" zavrčela jsem a uraženě jsem si začala třít tvář. Je to celý jeho vina! Kdyby nevycházel, tak bysme ho nešly špehovat.

"A my nesmrdíme!" prohlásila Ewilan dotčeně. "Přesně tak, byla to jen menší srážka, ale vyvázly jsme bez úrazů a následků," přizvukovala jí Akira.

"Možná jen úplně malinko, ale určitě to nebude tím, že jste zažily popelnicovou lázeň, vy odpadkový víly," zazubila jsem se.

"Ty mlč, dlaždičko," uzemnila mě Akira. Ewilan vyprskla smíchy a málem spadla ze stromu, ale Kisho jí zachytil a přidržel, než chytla rovnováhu.

"Neměly byste sedat na stromech a sledovat lidi. Ruší to soustředění," řekl. Zatvářily jsme se jako tři andělíčci.

"Ale my jsme tě nesledovaly, my tu jen sledujeme přírodu. Ani nevíme, že si tu taky," začala jsem. "Přesně tak, je to jen náhoda, že jsme šly na stejné místo jako ty," přidala se Akira. "Ano, nebuď tak sebevědomej, proč bysme tě měly sledovat?" zakončila to Ewilan.

Kishovi zacukalo obočí. Nejdřív se podíval na Ewilan, potom na Akiru a nakonec na mě. Následně se otočil a seskočil ze stromu. Vydal se zpátky do cechu.

"Jdem taky, ne?" zazubila se Ewilan a sešplhala dolů. My s Akirou jsme jí následovaly. Přeci nemůžeme být pozadu.


Vběhla jsem do koupelny a dala jsem si horkou sprchu. Naštěstí jsem měla koupelnu na pokoji, protože společné zrovna nemusím. Cesta zpátky do cechu proběhla kupodivu bez nějakých větších komplikací, takže už se nám nestala žádná nehoda. Jenom jsme se všechny tři nějakým neznámým způsobem vyválely v bahně a spadly jsme do řeky, ale jinak to bylo dobré.

Osprchovala jsem se a oblékla jsem si nějaké šaty. Myslím, že se bude zase večer v cechu pít, tak uvidíme jestli bude nějaká sranda. Podívala jsem se na sebe do zrcadla a prohrábla jsem si vlasy. Modřina se začínala zmenšovat, protože jsem si ji předtím chladila ledem. Alespoň k něčemu se mi ta magie hodí.

Vyšla jsem z pokoje a zamířila jsem ke schodům do přízemí, potom mě však něco napadlo. Zatočila jsem do leva a obešla jsem pár pokojů. Před jedním jsem se zastavila a zaklepala jsem. Chvilku se nic nedělo, ale potom otevřel Kisho, který na sobě mimochodem neměl tričko. Sjela jsem ho pohledem a nasadila jsem přiblblý úsměv.

"Klidně můžeš jít takhle," řekla jsem. Nechápavě se na mě podíval. "Jít kam?" zeptal se. Ukázala jsem palec dolů a řekla jsem: "Do přízemí, bude se určitě zase pít a bude sranda. Zdemolujem půlku cechu, jako vždy. Co ty na to?"

"Pivo bych si docela dal, ale zatím nemám chuť se seznamovat s dalšími lidmi. Ty a tvoji kamarádi mi bohatě stačíte. Myslím, že toho seznamování mám dost tak na měsíc," řekl.

"Ale notak, bude to sranda," zasmála jsem se. Povzdechl si a zmizel za dveřmi. Za chvíli se vrátil a měl na sobě tričko. "Jenom na chvilku," řekl a vykročil. "No jasně," usmála jsem se a šla jsem za ním.

Došli jsme dolů a ke mně se okamžitě přihrnul Saimon. "Čau mandarinko," zasmál se a pocuchal mi vlasy. "Nazdar broskev," zasmála jsem se a pokusila jsem se mu dát pěstí. Potom jsem se otočila na Kisha.

"Tohle je Saimon, je to naprostej idiot, takže si ho moc nevšímej," zazubila jsem se. Saimon se na oko urazil a potřásl si s ním rukou. "Kisho," představil se černovlásek.

"Říkáš, že se dnes budeme sázet?" podíval se na mě Sai. Zvedla jsem palec a vycenila jsem zuby. "Samozřejmě, taky si musíme dát nějakou bitku!"

"Ale notak, nechci ti ublížit, škvrně," znovu mi pocuchal vlasy. Mezitím se k nám přesunuli ještě Flame a Lorei. "Já jsem Lorei a tohle je Flame, náš ohnivák. A ty jsi?" usmál se Lori. "Kisho. Kisho Rai," představil se náš nováček a potřásl si s nimi rukou.

"Tak jo, my si dem dát nějakou sázku, zatím se bavte," zasmál se Sai, dal mi ruku kolem ramen a odtáhl mě ke stolu kde seděli Zef a Nikolas.

"Tak o co dneska?" zeptal se Zef, když jsme se posadili. "Hlavně ať to nedopadne jako minule, já už nebudu běhat nahej po cechu," povzdechl si Nikolas.

"No nejdřív musíme vymyslet co to bude za sázku," usmál se Sai. "Nějaké nápady?" zeptala jsem se. Docela jsem se na to těšila.

"Tak jo, právě jsem vymyslel sázku pro mě a Nikolase," ozval se Zef a podíval se na jmenovaného "O co, že tomu novýmu nepochválíš zadek!"

Nikolas se zamračil a sjel Kisha pohledem. "To dám," řekl sebejistě. "Tak jo, když to nedáš, musíš vyskočit na bar a zařvat, že si nadrženej," zasmál se Zef. Nikolas se na něj zvláštně podíval a řekl: "Když to dám, tak musíš vzít Ewilan židlí po hlavě."

"Platí," řekl Zef, protože si byl jistý, že výhra je jeho. Nikolas si tím byl však jistý taky. Zvednul se a došel ke Kishovi. Potom se nadechl a řekl: "Máš děsně sexy zadek."

Kisho se na něj nechápavě díval a začínalo mu cukat obočí. Nikolas se začervenal a rychle odběhl zpátky k nám. Vítězně se usmál na Zefa.

Zef pokrčil rameny, zvednul se a přešel k Ewilan. Ta seděla u stolu s Akirou a Eivou. "Promiň Ewilan," řekl. Potom vzal do ruky židli a třísknul Ewilan po hlavě. Ewilan se nejdřív lekla, ale potom se naštvala. Vstala a praštila ho pěstí. Zef se na ní jen nevinně usmál a pokusil se jí vysvětlit, že prostě prohrál sázku. Potom se raději rychle klidil do bezpečí. K nám.

"Tak jo, mám jednu pro tebe Saimone," zazubila jsem se. "Poslouchám," svůdně se na mě usmál. "Běž dát mistrovi pusu na tvář. Když to neuděláš, tak musíš Lorimu sundat tričko. Zubama!" zasmála jsem se. "To beru. Když to udělám, tak mu ho musíš zubama sundat ty," vyplázl na mě jazyk. "No fajn," řekla jsem.

Saimon se zvedl a přišel k baru. Nevinně se usmál a udělal krok k mistrovi. Ten se na něj vražedně podíval a čekal, co bude dál. Saimon se natáhl a pokusil se mu dát pusu, ale nepovedlo se. Mistr ho tvrdě odrazil a Saimon rozlámal zádama židli. Vstal a povzdechl si. Potom nasadil svůdný pohled a přešel k Loreiovi, který si zrovna povídal s Flamem a Kishou.

"Vrrr," udělal na Loreie a začal mu sundavat triko zubama. Lorei jen nehnutě stál a zabodl se do mě vražedným pohledem. Bylo mu úplně jasné, kdo tohle vymyslel.

"To si asi odskáčeš," poznamenal Zef. Hlasitě jsem polkla a usmála jsem se jako andílek. Bohužel z toho vylezl spíš jen nějaký nepovedený škleb. Saimon se vrátil a posadil se k nám. Zazubil se na mě a sázky pokračovaly.

Nakonec jsme všichni běhali polonazí po cechu, protože jsme si škodolibě dávali takové úkoly za nesplněnou sázku. Samozřejmě jsme si dávali naprosto nesplnitelné sázky, takže to ani jinak dopadnout nemohlo.

Kisho se trochu aklimatizoval a vypadalo to, že si hodně padnul do oka s Loreiem a hlavně taky s Flamem. Po půlnoci už si spolu v klidu dávali panáky.

Ewilan, Akira a Eiva se celý večer podivně usmívaly a o něčem si povídaly. Když se na ně někdo z nás podíval, tak se vždycky tvářily přistiženě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zef Zef | 22. listopadu 2012 v 21:37 | Reagovat

chudák Ewi bych jí nikdy neudělal :) možná :D ach jo sranda musí bejt :D ale zase to nepřežen chodák nováček by mohl dostat infarkt :D mimochodem četl to už péťa ?  :D

2 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 21:38 | Reagovat

co to vymýšlíme? xDD a poslední dva díly fakt chcípám smíchy xDD a doufám že tohle by si opravdu nedovolil, to bych asi nebyla tak hodná že by to skončilo jednou pěstí xDD

3 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 21:39 | Reagovat

[1]: taky by mě zajímalo xDD a to doufám xDD jinak bych byla zlá xD

4 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 22. listopadu 2012 v 21:42 | Reagovat

[1]: No víš co,.. opravdu, sranda musí být, takže jsem z tebe udělala člena sázecího kroužku :D

[2]: Neboj se, dozvíš se.. (Až to vymyslím já.. teda jako nápad mám, ale.. :D Muhehe!)

A odpověď pro oba, tenhle díl ještě ne. :D

5 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 21:43 | Reagovat

jakej nápad? xDDD a ať si ho přečte xDD

6 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 22. listopadu 2012 v 21:44 | Reagovat

[5]: Neboj, on si ho pak přečte.. No a to nemusíš vědět... TAJNEJ nápad, kapišto? :DD Myslím, že to bude nějaká smíchy chcípající scénka :D

7 Zef Zef | 22. listopadu 2012 v 21:45 | Reagovat

ha rozjela se diskuze musíme si otevřít diskuzní kroužek miluju diskuse :D když je dobrý téme teda D: (elmo smajl :D )
tak ať pak kouká přidat nějakej koment taky on :) uskostlivě tu čteme každý slovo a čakáme co s tebe vyleze dál tak makej :D

8 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 21:45 | Reagovat

tomu věřím xDD a musím :P xDD

9 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 21:47 | Reagovat

[7]: souhlááás XDD ať komentuje xD

10 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 22. listopadu 2012 v 21:49 | Reagovat

[7]: Co vyleze ze mě? :D Nešikanujte ho, on je určitě děsně anonymní... :DD
No ono, taky miluju diskuze(nebo se?:D) .. hlavně o němčině s paní profesorkou... to nedávno byla docela sranda, celá hodina zabitá.. :D

[8]: + 9 :DD .. Nemusíš nic.. ale bude to sranda, fakt, že jo, ale mistr vám moc nepoděkuje.. :DD

11 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 21:51 | Reagovat

bojím xDD a j ta němčina byla mazec xD

12 Zef Zef | 22. listopadu 2012 v 21:51 | Reagovat

chudinka naše mistrózní :D

13 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 22. listopadu 2012 v 21:51 | Reagovat

[11]: Že jo? :D Právě je to úplně mazec v tom, že se zapojí i třeba Alenka a tak.. a ten Marek a Vilda jak taky pořád něco mleli.. ale u nás je ten mluvící Petr a někdy já, když dávám pozor. :D

14 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 21:52 | Reagovat

[12]: xDDDDD taky by ti poděkoval xDDD hezký označení xD

15 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 22. listopadu 2012 v 21:52 | Reagovat

[12]:

[14]: Nebo třeba mistrovskej kousek.. :D

16 Zef Zef | 22. listopadu 2012 v 21:53 | Reagovat

njn tak proto se obnovuje duma :D bo jak se tomu nadává :D aby sme si mohli po diskutovat o válkoví resp. heřmánkoví a sestřičce ružence :D

17 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 21:53 | Reagovat

[13]: tak ještě abych mluvila já XD já jsem ráda že aspoň vy mluvíte XD

18 Zef Zef | 22. listopadu 2012 v 21:54 | Reagovat

njn si moc pasivní pasivista :D ale mohla bys občas třeba i jenom přikývnout když už nic jinýho :D

19 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 22. listopadu 2012 v 21:54 | Reagovat

[17]: Víš jak moc mě tam serou ty měkký íčka, že jo? :D Ale je to pravda.. heřmánek má dvakrát větší koule než Fér.. (Cituji Vitouše..:D) .. jinak.. než p.p. Válková.. :D

[16]: Ty taky mluvíš, když nadáváš. :D

20 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 21:56 | Reagovat

[19]: proč se mi zda že jsi to prohodila XDDD nadávat to umím, no XDDD

21 Zef Zef | 22. listopadu 2012 v 21:56 | Reagovat

njn tak vitouše nesmíš poslouchat ikdyž výjmečně má pravdu chlapec jeden :D a já nenadávám :D já konštatuju :D

22 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 22. listopadu 2012 v 21:58 | Reagovat

[20]: Je to možný, taky to teď po sobě čtu mírně nechápavě.. :D

[21]: Ty nenadáváš no, to spíš ona.. Petra a její.. kurva, kurva.. :DD

Hezký... od příběhu ke školé.. můžu za to já, že jo?:D ..

23 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 22:00 | Reagovat

[22]:já za to nemůžu xDDD a jo můžeš xDDD

24 Zef Zef | 22. listopadu 2012 v 22:13 | Reagovat

tak kdo jinej no :D ale nevadí vid aspon se tvoji čtenáři dozví něco ze "zákulisí" :D konkrétněji o školní životě :D napiš o tom pravdivej příběh :D školní život aneb jak to u nás chodí :D

25 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 22:13 | Reagovat

[24]: to by dopadlo xDDDD

26 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 22. listopadu 2012 v 22:17 | Reagovat

[24]:

[25]:

No asi tak, jak říká Ewilan.. to by dopadlo.. Dneska to bylo ve škole hrozně nudný... :D To by byl velkej příběh o mojí nenávisti k některým profesorům a o tom jak Francová říká, že jsme blbý.. :D

27 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 22:18 | Reagovat

[26]:ale nemuselo by to byt az tak spatny xD vybit si nenavist XDD

28 Akira tvoje ♥Sb♥ :3 Akira tvoje ♥Sb♥ :3 | E-mail | Web | 23. listopadu 2012 v 13:43 | Reagovat

Povaha je prostě povaha, žádná rozpolcená osobnost, či rozdílný vztah k odlišným lidem. :) Zbuzerovalas mě na skypu, že se divíš, že stejnej názor nechci psát tady. :) Názor je názor, promiň, beru to prostě jinak. Viz Sf. :)Piš tak, aby mě to příště přímo donutilo komentovat. :)Btw.: však já tě nenutím mi k Sf vyjadřovat názor (kromě soutěže). :) a dobře víš, že komentuju se zpožděním. ;-)

29 Maiki Maiki | Web | 23. listopadu 2012 v 21:07 | Reagovat

nháá super .DDDD sázky nejlepší xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama