WS - kapitola 12.

25. listopadu 2012 v 18:42 | Rena Stirk |  WINTERSUN
Probudila mě tupá bolest hlavy. Chtěla jsem otevřít oči, ale cítila jsem, že na nich mám nějakou pásku. Neviděla jsem přes ní. Navíc jsem si jí ani nemohla sundat, protože jsem měla ruce i nohy k něčemu přivázané.


"Kde to jsem?" zkusila jsem se zeptat. Cítila jsem v místnosti ještě někoho. Přesněji něčí magickou energii, ale nedokázala jsem si jí s nikým spojit.

"Jsi v podzemí, víc vědět nepotřebuješ. Budeš dobrá jako pokusný králík, ale nejdřív si musím vyléčit tu ránu na hrudi," promluvil nějaký hlas. Nejspíš jsem měla hodně rozostřené smysly, protože jsem nedokázala určit, jestli je to muž nebo žena.

"Jak pokusný králík? Proč mám být pokusný králík? Na co?" začala jsem se vyptávat. Bohužel mi to bylo k ničemu. Žádnou odpověď už jsem nedostala. Jen jsem cítila, jak mě něco píchlo do krku. Mé vědomí mě znovu zradilo.


"Kam sakra zmizela Ria?!" zařval Flame a pokusil se zjistit, kde se nachází jejich protivník. Zahalila je hustá mlha.

"Necítím její magickou energii. Je pryč," prohlásil Kisho. Flame se k němu postavil a opřel se o něj zády. "Takže vítr a oheň? To zní docela dobře. Ria určitě není mrtvá, to by se s tím takhle nepatlali," uchechtl se.

"Jak chceš porazit protivníka, kterého ani jeden z nás nevidí? Ani ho necítím, ale vím, že tu je," povzdechl si Kisho. Flame pokrčil rameny. "Už jsem zvládl i horší situace, Saimon by ti mohl vyprávět."

"Bylo by fajn, kdybychom ho mohli nějak vyprovokovat, třeba by se nám potom ukázal," zamyslel se černovlásek. "To jo, ale jak? Co kdy-AU!" zasténal Flame. Něco mu poranilo rameno, ale mlha byla tak hustá, že musel zavřít oči. "Štípe to. Myslím, že oslepneme, když se budeme dívat."

"No dobře, pokusím se soustředit, tak dávej pozor, aby mě při tom nic nevyrušilo," zašeptal Kisho a pevně zavřel oči. Začal se soustředit a pokoušel se navodit nějakou komunikaci s větrem. Ten však nechtěl odpovídat. Mlha to rušila.

"Můžete se snažit jak chcete, ale je to marné. Nikdy se vám nepovede nade mnou vyhrát," promluvil nějaký hlas.

"Myslím, že je to ženská. Chlap by nás už oddělal, ale ona na to nemá odvahu," prohodil Flame. Byl to jeho pokus vyprovokovat soupeře, což se mu také povedlo. Mlha ustoupila a před nimi se objevila mladá dívka. Oba otevřeli oči a nechápavě jí pozorovali.

"Nemůžete nás nikdy porazit, ubožáci!" zasmála se dívka. Měla dlouhé blond vlasy a modré oči v barvě oblohy. Vypadala jako malý anděl, ale něco jim napovídalo, že duši má jako démon.

"Nás? Je vás tady na ostrově víc?" zeptal se Flame. Kisho mlčel a tiše jí pozoroval. Tak rád by Flamovi řekl všechno co ví, ale nemůže.

"Jistě že je nás tady víc, ale i kdybych tu byla jen já, tak vás všechny rozmetu na prach!" zasmála se dívka a poslala na ně zvláštní kouřovou vlnu. Kisho z ní cítil něco opravdu nepříjemného, tak se pořádně soustředil, aby jí mohl odvát silným větrem. Stočil jí na nějaké stromy a ty uvadly.

"Tak tohle nevypadá moc dobře. Něco zkusím," zamumlal Flame a vytvořil si v ruce ohnivou kouli, kterou hodil po dívce. Vypadalo to, že jí trefí, ale ona se jen usmála, mávla rukou a koule se rozplynula.

"Tohle bude hodně zlý. Něco mě napadlo, ale nevím jestli to zabere," zamyslel se Kisho. Potom se podíval na Flama a naznačil mu, aby šel blíž. Při tom se musel soustředit na odhánění dalšího mraku kouře.

"O co jde?" zeptal se Flame a zadíval se na dívku. Vypadala opravdu mile, ale temný lesk v jejích očích jí prozrazoval. Kisho se k němu nahnul a něco mu pošeptal. Na Flamově tváři se objevil úšklebek. Začal v ruce zhmotňovat ohnivou kouli a potom jí natáhl přes Kisha. Ten se nadechl a vydechl obrovský proud vzduchu. Vznikl vzdušný vír, ve kterém rotoval oheň. Všechno to šlo přímo na dívku. Uchechtla se a chtěla to rozmetat na kusy svou magií, ale bylo to silnější a prošlo to její ochranou. Vykřikla bolestí.


"Nejhorší je, že nevíme co ovládá za magii," povzdechl si Zef a odhrnul Saimonovi rukáv. Viděl, jak moc ho to bolí. Ewilan se mezitím snažila nějak zabavit démona a střídala jedno brnění za druhým.

"Nejsem si jistý, ale bolí to jak svině. Je to opravdu jakoby mi hořela ruka zevnitř. Ruší to mojí koncentraci, takže nemůžu používat magii," povzdechl si Saimon a otřel si zpocené čelo.

"Možná bych s tím mohl něco udělat. Popálím ti tu ránu, třeba se to tím vypálí," navrhnul Zef a na dlani se mu objevil plamen.

Saimon si skousl ret a chvíli přemýšlel. Riskoval opravdu velkou bolest, ale kdyby to pomohlo, tak by mohl pomoct svým kamarádům. Nakonec přikývl a zatnul zuby. Zef se na něj soucitně podíval a přiložil hořící ruku k ráně. Saimon zařval, ale snažil se to vydržet.

"Nemuč ho tolik, ještě ho tu budu potřebovat!" zařvala Ewilan, která byla už značně vyčerpaná. Pořád měnit brnění a bojovat není zrovna nejlepší. Navíc se zdálo, že démon má pořád opravdu hodně síly.

Zef odtáhl ruku a podíval se na ránu. Byla zacelená. Sice ohněm, ale byla. Každopádně z toho Saimonovi určitě zůstane jizva.

"Díky, už je to lepší. Teď tomu démonovi nakopu prdel," zavrčel blonďák a pevně se postavil na nohy. Potom se začal soustředit a pomalu k němu vyslal svoje stíny. Démon se jim vyhnul, ale přesně na to čekala Ewilan. Pořádně ho praštila mečem, který byl nabitý bleskovou energií. Byl to jeden z jejích nejlepších kousků.

Zef si klekl na zem a položil tam obě ruce. Vyšlehl z nich plamen, který se napojil na Saimonův stín. Démon zavrávoral a nechal se chytit. Jakmile se ho dotkly plameny, tak zmizel.

"To se mi nějak nezdá, jak mohl jen tak zmizet?" zeptala se udýchaně Ewilan a přeměnila se zpátky do svého oblečení.


"Já jí tam opravdu cítím. Musím se tam jít podívat," povzdechl si Alain a chtěl vejít do jeskyně. Eiva ho však nepustila. "Nemůžeš tam, je to určitě léčka!"

Alain se po ní ohnal a odhodil jí na strom. Potom se zamračil a pomalu k ní došel. Chytnul jí pod krkem. "A co když to není léčka?!"

Nikolasovi se to samozřejmě nelíbilo a Alaina od ní odhodil. "Je to léčka, myslíme si to s Eivou oba a nechceme, abys kvůli tomu přišel o život. Pojď se podívat někam jinam, protože tady Akiru rozhodně nenajdeme!"

"A kam chcete jít? Tenhle ostrov není tak velký, už jsme ho jistě prohledali celý," zamumlal Alain. Už zase vypadal zoufale.

"To je možné, ale neprohledali jsme podzemí, takže musíme najít nějaký bezpečný vchod, čímž rozhodně nemyslím tuhle jeskyni," pousmála se Eiva.


Znovu jsem se probudila, ale stále jsem neviděla. Myslím, že jsem byla pořád ve stejné místnosti, ale už jsem tu necítila ničí přítomnost.

"Musím se z toho nějak dostat," zašeptala jsem. Samota mě děsila, ještě když jsem byla na nějakém neznámém místě a nevěděla jsem, co tu se mnou chtějí udělat. Něco mě napadlo, ale nevěděla jsem, jestli na to budu dost silná. Soustředila jsem se a začala jsem pomalu celé své tělo měnit na vodu. Cítila jsem, jak moje končetiny pomalu kloužou pouty a moje tělo se rozlévá na studenou zem místnosti. Potom jsem se musela soustředit ještě více, abych se zase spojila dohromady. Otevřela jsem oči. Vypadalo to, že jsem někde v podzemí, ale nemohla jsem si tím být jistá. Pokusila jsem se vstát, ale nohy mě neposlouchaly.

"No dobře, takže nejspíš umřu někde v podzemí rozplácnutá na podlaze, to je super život," zamumlala jsem.

Uslyšela jsem kroky a rychle jsem zavřela oči. Cítila jsem nějakou energii, ale ani tuhle jsem nemohla přiřadit nikomu známému.

"Rene? Vypadá to, že je asi mrtvá," ozval se dívčí hlas. Šeptala. "Není mrtvá, jen spí. Cítím jí hrozně slabě, ale pořád žije," řekl někdo další. Tentokrát to byl nějaký muž. Tak počkat! Já ani nespím! "Maiki? Hlídej mi záda, vezmu jí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akira tvoje ♥Sb♥ :3 Akira tvoje ♥Sb♥ :3 | E-mail | Web | 25. listopadu 2012 v 18:50 | Reagovat

Alain je znamením určitě býk, jsem to vymyslela *říká pořád zmizelá osoba* :D Nice chapter. ♥

2 Ewilan Ewilan | Web | 25. listopadu 2012 v 18:50 | Reagovat

další xD

3 Maiki Maiki | Web | 25. listopadu 2012 v 19:07 | Reagovat

masózní :DDD Riuš já cu další :DDD prosím xD :D je to napínavý xD ty boje, kam zmizela Akira, proč jseš v podzemí :DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama