Hate.

30. října 2012 v 14:11 | Rena Stirk |  Short Stories

Hate.

Čekala jsem až otevře dveře a konečně vyjde z domu. Dobře jsem věděla, že přemluvila kamarádku, aby mohla dnes přijít na párty, protože by jinak strávila dnešní večer jako vždy u počítače. Nějak jí to trvalo a to mě donutilo přemýšlet o tom, proč to chci vlastně udělat. Nejspíš nemám právo vzít někomu život, ale ona si to zaslouží. Už se těším na svůj soukromej kotel v pekle, kde si to budu rozdávat se Satanem.


Konečně vyšla ven. Pro sebe jsem se pousmála a chvilku jsem vyčkávala, než zapadne do potemnělé uličky opodál. Nějakou dobu jí to trvalo, vzala si podpatky a teď na nich celkem slušně klopýtala. Pomalu jsem šla za ní a užívala jsem si čerstvého vzduchu. Na dnešek jsem se připravovala hodně dlouho.

"Doufám, že víš, kdo jsem," řekla jsem tiše, ale tak, aby to slyšela. Trhla s sebou a otočila se ke mně. "Co tady děláš?" zeptala se. "Brzy to zjistíš," zašeptala jsem a co nejvíc jsem jí praštila do hlavy. Vyjekla a zapotácela se. Rychle jsem z kapsy vytáhla připravenou injekci a zabodla jsem jí té krávě do ramene. Chtěla se se mnou prát, ale brzy upadla do bezvědomí. Vytáhla jsem z kapsy telefon a zavolala jsem jemu. On mi pomůže s převozem.

Otevřela oči a vytřeštila je přímo na mě. Zkusila se pohnout, ale zjistila, že sedí připoutaná na židli. "Co to děláš?!" zařvala. Mile jsem se usmála a pomalu jsem k ní přistoupila. Vedle židle byl postavený stolek, na kterém jsem měla vše, co budu potřebovat. S nějakým mluvením jsem se nezatěžovala. Vzala jsem ze stolku velké kleště a přiložila jsem je k její ruce. Začala sebou házet, ale nebylo jí to k ničemu. Uchopila jsem s nimi její nehet a trhla jsem. Zařvala. Byl to opravdu šílený řev a z místa kde byl ještě před pár okamžiky nehet tryskaly proudy krve. Ječela. Popohnalo mě to dál a udělala jsem to samé s dalším prstem. Stál opodál schovaný ve stínu a s šíleným úsměvem mě pozoroval. Nemohla jsem se toho nabažit. Prosila mě ať toho nechám a křičela, ale já prostě nemohla přestat. Vytrhala jsem jí všechny nehty. Krev, která mi cákala na oblečení, jsem vítala s úsměvem.

"Pokračuj," řekl tiše. Podívala jsem se jeho směrem a vesele jsem se usmála. Vybrala jsem si jeho, aby mi pomohl. On se rád dívá. Sáhla jsem do misky a vytáhla jsem hrst soli. V jejích očích se zračila naprostá bezmocnost, a to mě těšilo. Nelítostně jsem jí sůl vysypala přímo do ran po vytržených nehtech. Opět zaječela. Vzala jsem do ruky nůž a rychle jsem párkrát bodla, ale ne hluboko. Její hrudník mě k tomu přímo vybízel. Křičela a z očí se jí valily slzy. Jako další nástroj jsem volila nůžky. Je to holka, hodně se stará o vlasy. Začala jsem stříhat. Házela sebou, ale docílila tím jen toho, že jsem jí nůžkami poranila ucho. Musela jsem se znovu usmát. Tak moc jsem si přála, aby trpěla. Za všechny. Nedokážu jí odpustit.

Jako další jsem se soustředila na její oči. Nasypala jsem do nich sůl a potom jsem je vypíchla nožem. Už ani nedokázala křičet. Jen seděla a celá se třásla. Teď už neviděla, ale pořád slyšela. "Pomoz mi," zašeptala jsem. Pomalu ke mně přišel. Postavil se mi za záda tak blízko, že jsem cítila jeho dech. "Zlom jí ruce a nohy."

Vzal to jako povel. Naposledy zakřičela, když cítila, že se její končetiny lámou. Ruce jí zlámal tak, že už by je nikdo nedokázal dát dohromady. Potom jsem jí vyřízla jazyk, aby nemohla mluvit. Smrt jí nedopřeju, to by bylo vysvobození. Podívala jsem se na něj a pomalu jsem odcházela. Šla jsem tichým městem a dívala jsem se na hvězdy. Oblečení jsem měla promočené její krví, ale stále jsem se jen usmívala. Co by na to asi řekl? Usadila jsem se v nějakém parku a jen jsem čekala. Věděla jsem, že on s ní ještě neskončil. Jeho metody jsem však již vidět nemusela. Protrhne jí něčím hodně nepříjemným. Zničí jí zevnitř a potom jí vrátí domů. Udělá to tak, aby se ještě dala zachránit. Do konce života poškozená.

Čekala jsem dvě hodiny, než pro mě konečně přijel. Ničeho jsem nelitovala. Nikdo se to nikdy nedozví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama